5 sposobów na porażkę w związku będąc zazdrosną osobą.

5 sposobów na porażkę w związku będąc zazdrosną osobą.

Pewnie myślisz, że jesteś osobą pewną siebie i pewną siebie. Jasne, jesteś prawdopodobnie najfajniejszym chłopakiem lub dziewczyną, jaką dana osoba może mieć. Nie przeszkadza ci, gdy znacząca osoba wychodzi z przyjaciółmi na erodate.pl opinie. Nie ty!.Jesteś postępową i bezpieczną osobą… A może jesteś?

Zazdrość nie zawsze pochłania niebezpieczne typy. Czasami ciekawość czerpie z tego, co najlepsze. Była dziewczyna, z którą się kiedyś umawiałem. Poszła do toalety i naturalnie zostawiła ze mną telefon w barze. Dostała SMS-a od jakiegoś faceta. Napisał „Hej seksowny! Co tam? Byłem ciekawy. Chciałem wiedzieć, co się dzieje… Zrobiłem dupek i przejrzałem niektóre jej teksty. Jednak nie przyznałem się do tego. Wstydź się. Widok tego tekstu uświadomił mi, że nie byłam tak bezpieczna w naszym związku, jak myślałam. To powiedziawszy, są pewne rzeczy, które powinniśmy wziąć pod uwagę, które pomogą nam być zazdrosnymi dupkami.

5 sposobów na porażkę w związku będąc zazdrosną osobą.

Unikaj chęci szpiegowania swojej znaczącej osoby. Obejmuje to powyższy przykład. Nie przeglądaj ich telefonów, e-maili ani nic takiego! Jest to najpewniejszy sposób na zatankowanie relacji i doprowadzenie cię do szału. Szanujcie prywatność innych.
Nie podsłuchuj rozmów telefonicznych ani innych rozmów. Jest to tak samo złe, jak przechodzenie przez portale społecznościowe danej osoby i tym podobne. Możesz się denerwować z powodu niczego, ponieważ słyszysz tylko jedną część rozmowy.
To, że twoi znaczący inni spędzają czas z przyjaciółmi, a nie ty, nie oznacza, że nie myślą o tobie. Ten jest ważny od samego początku. Ludzie potrzebują przestrzeni, a pary potrzebują przyjaciół i spędzać z nimi czas sam. Moim zdaniem ludzie w związku nadal potrzebują swojej indywidualności; to zdrowe!
Nie bój się zaufać swojej wyjątkowej osobie. Często problemy mogą wynikać z relacji, ponieważ pary nie mogą sobie ufać; boją się. Zaufanie jest podstawą każdej udanej relacji. Tam, gdzie nie ma zaufania, kwitnie ból serca.
Pomyśl, zanim zrobisz. Ten wydaje się być akademicki, naprawdę druga natura. Jednak wielu z nas szybko na coś reaguje; mentalność „najpierw strzelaj, a potem zadawaj pytania”. Takie zachowanie może także szybko zatopić związek, nawet zanim mieli szansę zacząć. Pamiętam, że umawiałem się kiedyś z dziewczyną i chociaż była niesamowita, po prostu wydawało się, że chce „popchnąć akcję”, a kiedy nie reagowałem na to, odrzuciła wszystko ze mną, co było przedwczesne. Gówno się zdarza, prawda? Pomyśl zanim to zrobisz.
Nikt nie chce być zazdrosnym typem. To znaczy, nie uważam się za zazdrosnego. Chciałbym myśleć, że wiele osób nie jest tymi, którzy łatwo zazdroszczą. Jeśli chodzi o relacje, ważne jest, aby zignorować te „małe” pokusy, które w jednej złej decyzji mogą doprowadzić cię do zazdrosnego typu osobowości, którego zawsze nienawidziłaś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *