7 sposobów, aby skutecznie zepsuć związek

7 sposobów, aby skutecznie zepsuć związek

Miłość jest niesamowita, a relacje fantastyczne. Ale co się stanie, gdy wszystko pójdzie nie tak i nie jesteś całkowicie pewien, dlaczego?

Jakie są siedem sposobów na zrujnowanie twojego związku i utratę tego, który kochasz?

Chociaż istnieje wiele sposobów na zniszczenie związku, następujące siedem jest zdecydowanie najgorszym (i najczęstszym) z nich wszystkich:

1 Oszukiwanie.

Wielki szok. Oszukiwanie jest zabójcą relacji numer jeden. Gdy ktoś zdradza związek, zaufanie zostaje zerwane. Zaufanie jest podstawą zdrowych relacji.

Jasne, znajdziesz sposoby na przezwyciężenie skutków zdrady, ale kiedy niewierność zabrudzi twój związek, przywrócenie go do dawnej świetności jest prawie niemożliwe jak narysować rower krok po kroku.

2 Leżąc.

Nieco mniej bolesne niż oszukiwanie, ale nadal znaczące w rujnowaniu związków. Okłamywanie partnera natychmiast obciąża jego zaufanie.

Prawda zawsze wychodzi, tak czy inaczej. Nawet jedno małe kłamstwo zmniejsza miłość i szacunek między tobą a twoim partnerem. Natura, grawitacja, a nawet okoliczności kłamstwa nawet nie mają znaczenia. Kłamstwo jest kłamstwem. Zawsze będzie o wiele trudniej dowiedzieć się, czy cokolwiek z was mówi, że to prawda.

3 Brak komunikacji.

W tym świecie, w którym żyjemy, trudno sobie wyobrazić, że związek zawodzi z powodu braku komunikacji. Ale używanie telefonu do komunikacji jest często wygodniejsze niż skuteczne.

To wspaniale, że dostroisz się do znajomych, rodziny i szybko piszesz do swojego partnera, że ??potrzebujesz go do odbioru mleka, ale nie jest to sposób na codzienne komunikowanie się, szczególnie nie na partnera.

Wysłanie emoji w kształcie serca to nie to samo, co powiedzenie „Kocham cię” osobiście lub przez telefon. W ten sam sposób opublikowanie emocjonalnego cytatu nie jest tym samym, co poinformowanie partnera, że ??coś Cię niepokoi w twoim związku.

4 Brak seksu.

Fizyczne przyciąganie do partnera jest niezwykle ważne, jeśli chodzi o zdrowe i długotrwałe relacje. Jeśli seks z jakiegoś powodu maleje, to dlaczego nie podnieść go ponownie? Jeśli wynika to z wyczerpania – znajdź czas wcześniej tego samego dnia. Jeśli dzieje się tak dlatego, że po prostu tego nie czujesz, być może potrzebujesz trochę czasu, by za sobą tęsknić! Wszyscy przeżywają trudności, ale nie zapominaj o potrzebach partnera!

Bez pociągu seksualnego, który po raz pierwszy zjednoczył was dwoje, w końcu oddalacie się coraz bardziej.

7 sposobów, aby skutecznie zepsuć związek

5 Pieniądze mają znaczenie.

Pieniądze mają znaczenie. Ale to nie powinno być podstawą twojego związku. Posiadanie pieniędzy jest konieczne, a nawet wygodne, ale miłość, którą nosisz partnera, nie powinna być proporcjonalna do zawartości jego konta bankowego.

Dążenie do posiadania pieniędzy na wygodne życie, chodzenie na fajne randki i kupowanie sobie prezentów jest rozsądne. Jednak walka o pieniądze, których niekoniecznie potrzebujesz, lub zazdrość o zarabianie przez jednego partnera więcej, jest niebezpieczna i pokazuje, że oboje jesteście wystarczająco płytcy, by zarabiać pieniądze przed miłością.

6 Praca.

Ważne jest stworzenie zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym w związku. Tak, zapewnienie partnera jest ważne, ale równie ważne, jak poświęcenie mu czasu i uwagi. Sprawienie, by twój partner poczuł się, jakby nie był priorytetem, jest jednym z największych zabójców relacji.

Nikt nie jest „zbyt zajęty”, aby mieć czas dla kogoś, na kim mu zależy. Wiadomość tekstową, szybką rozmowę, a nawet godzinę zarezerwowaną na lunch można zmieścić w nawet najbardziej zajętym harmonogramie.

7 Zadowolenie.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym, jest samozadowolenie. Dobrze jest czuć się komfortowo w swoim związku, ale to poczucie komfortu łatwo znika, gdy staje się zbyt leniwe, by spróbować czegoś nowego.

Wiesz, że się kochacie. Po co zawracać sobie głowę próbą zmiany czegokolwiek, prawda? Źle. Tak jak napisałem w „Powodzie numer jeden”, dlaczego związek staje się zepsuty, związki łatwo się nudzą, gdy wszystko, co robisz, to robić to samo, oglądać te same filmy, robić te same hobby, z roku na rok. Potrzebujesz podniecenia, wzrostu, a przede wszystkim pasji! W braku tego pozwalasz, aby twój związek stał się nieaktualny.

Więc…


Czy nieumyślnie rujnujesz swój związek? Czy rozpoznajesz któryś z tych znaków?

Związek i miłość wymagają ciężkiej pracy, poświęcenia i cierpliwości. Aby uniknąć utraty „iskierki”, musimy stale ewoluować i rozwijać się, od czasu do czasu zaskakiwać partnera i pokazywać mu, że dorastasz jako osoba. Zawsze szukaj nowych sposobów na poprawę i rozwój swojego związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *