randki

Czy twoja bratnia dusza może być twoją muzą?

Kiedy ostatni raz spotkałeś się na randce z walizką pełną notatek?

Czy zwykle chodzisz na randki z 12 czcionkami, Arial, strona z pojedynczymi odstępami wszystkich rzeczy, które powodują, że ty zaznaczasz. Te, które rezonują w przeszłości, nadchodzi czek. Oznacza to cechy, które chcesz u partnera, a niekoniecznie uproszczony opis, w jaki sposób prowadzić tajemniczy romans (cokolwiek to w ogóle oznacza), lub jaki film oglądałeś , gdy rozważałeś prawie anulowanie tej daty.

Myślę, że okłamujemy samych siebie, kiedy wchodzimy na randki. Często uruchamiamy skrypty utworzone przez wpływy zewnętrzne i dawnych kochanków. Nie zawsze jesteśmy pewni naszych preferencji. Mogę to powiedzieć z przekonaniem, ponieważ prawie wszyscy albo szukają po prostu połączenia, albo znajdują coś pośrodku. Idziemy więc cienką linią między tym spektrum, starając się nie zdenerwować drugiej strony i przez cały czas, częściej niż nie, zadowalając się mniej.

randki

Nie ma nic złego w osiedlaniu się, gdy bardziej opierasz się na praktycznej stronie podejmowania decyzji. Jednak dla tych, którzy patrzą poza horyzont, daleko i blisko, mówimy z naszego doświadczenia, gdy mówimy, że nigdy się nie osiedlimy. Nawet jeśli chodzi o znalezienie idealnej osoby, ile z tej osoby możesz przyjąć? Ile ich człowieczeństwa to za dużo? Ile razy możesz powiedzieć sobie, że spóźniają się o 5 minut za każdym razem, gdy planujesz, nie będzie stanowiło problemu? Te drobiazgi wciąż są dla mnie ważne, ponieważ duży wpływ wywarł na nich duży obraz: Co masz na myśli, mówiąc, że chcesz partnera?

Widzicie, jest NASZA lista, a potem ICH lista, a potem jest koło nakładające się, tak jak to widać na schemacie Venna. Niektórzy ludzie mają tak wiele tam cały schemat wygląda jak brzoskwiniowe dno. Inni mogą układać całą historię pokoleniową i wciąż wymyślają tylko jedno lub dwa słowa. Twierdziłbym, że nie dowiesz się, kim jest twoja muza, dopóki nie przejdziesz przez teren tego okrążenia międzystanowego. Muzą nie jest dokładnie ktoś, kto pojawia się na widoku, krzyczy z linii bocznej i nakłania cię, abyś był ich boską inspiracją. Ta sama zasada dotyczy twojego partnera. Kiedy mówisz, że chcesz partnera, musisz być konkretny, że musi to być ktoś, kto może być twoją muzą.

Mogę pójść na całą randkę z kawą, nie mówiąc drugiej osobie, jak bardzo żałuję, że nie studiowałem w teatrze i języku angielskim, jak moja powieść działa od dokładnie 10 lat i jak każde odsłuchanie, którego szukam, brzmi jak coś, czego nie mogę zrobić . To byłoby po prostu niezręczne. Jednak z tyłu głowy wiem, że chcę od partnera muzę. Pierwszą rzeczą, jaką robię w poszukiwaniu okrążenia międzystanowego, jest poszukiwanie sposobów, by mój partner mógł być moją muzą. Nie sądzę, żeby ktokolwiek ci to wcześniej powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *